Новини

Албіна: Проходку для будівництва станції «Новокрестовская» завершать до липня

bac6d42ca9e4b35e7211cf58481659d7__660x.png

Віце-губернатор Петербурга Ігор Албіна в середу провів екскурсію для віце-прем'єра Росії Віталія Мутко по споруджуваної "Зеніт- арені ". Про підсумки візиту високого гостя чиновник прозвітував ввечері в своєму твіттері.

 — Заступник голови уряду РФ Віталій Мутко відвідав сьогодні будується футбольний стадіон на Крестовському острові. Фактична чисельність робітників на будівництві — понад 4 тисячі людей, щодня на об'єкті присутні 426 лінійних інженерно-технічних фахівців. Підтвердив, що контрольною датою для штабу будівництва є 26 грудня, коли повинен бути отриманий акт про введення об'єкта в експлуатацію. Штабом будівництва розроблений комплекс заходів щодо зниження параметрів коливань висувного поля стадіону до комфортного рівня, — повідомив Албіна.

Він також зазначив, що, "відповідно до графіка, вся проходка для будівництва станції метрополітену біля стадіону повинна бути завершена 30 червня 2017 року».

 — За підсумками наради і доручень, які лунали на ньому, уточнив завдання штабу будівництва і які вони курирують органам влади, задіяним в будівництві, — додав віце-губернатор, який відповідає в уряді Петербурга за скандальне будівництво.

Як повідомлялося раніше, у відповідності з даними ГУП «Петербурзький метрополітен», введення в експлуатацію ділянки лінії № 3 зі станціями «Новокрестовская» і «Бігова» запланований на березень 2018 року.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору