Новини

Актор Білл Мюррей заспівав пісню на честь незнайомій йому 94-річної іменинниці

2c45af9f2b057a3b1f366a0a3213b374__1200x630.png

За словами онука пенсіонерки, це був дуже класний вчинок з боку голлівудської зірки і хвилюючий момент для його бабусі.

Свій 94-й день народження пенсіонерка з Техасу Меріелл Хук Уїблі ( Maryellen Hook Wible) запам'ятає, напевно, як жоден інший — зі святом її привітав сам Білл Мюррей. Відомий голлівудський актор з сотнею своїх шанувальників виконали на честь бабусі пісню Happy Birthday ( «З днем ​​народження»).

Онук іменинниці Ной Уїблі розповів журналістам телеканалу ABC News, що вирішив зробити подарунок бабусі на день народження і зводив її на баскетбольний матч між студентськими командами « Бейлор Беарз» і «Ксав'є Маскетіерз». Після закінчення зустрічі Ной і Меріелл пробиралися до виходу, коли молодий чоловік помітив актора Білла Мюррея, якого в той момент тримала в облозі натовп фанів, які хочуть з ним сфотографуватися.

 — Ми зустрілися поглядами, і я сказав: «Містер Мюррей, моєї бабусі виповнюється 94 роки. Дозвольте з вами сфотографуватися». На це він відповів: «Краще ми заспіваємо для неї пісню Happy Birthday», — розповів Ной Уїблі подробиці тієї зустрічі. — Це було дивовижно.

Як уточнила телекомпанія, зірка «Мисливців за привидами» і «Дня бабака» відвідав зустріч між двома студентськими командами, оскільки його син Люк працює помічником тренера в клубі «Ксав'є Маскетіерз».

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору